אודותינו 

ראשית דרכה של "משתלת דרך המשי" בשנת 1999, השנה בה הוקמה חברת הגינון "דרך המשי". מאז ועד היום מתמחה חברת הגינון בתכנון, הקמה, שיקום ואחזקת גינות. בראש החברה והמשתלה עומדים שי קראוס ונמרוד שחר העוסקים בענף הגינון למעלה מעשור.

לחברת הגינון "דרך המשי" לקוחות מרוצים רבים, פרטיים ומוסדיים, הנהנים משירות מקצועי ואמין המשלב בין אומנות הגינון לבין תוואי הגינה, האקלים והשטח. שילוב אלמנטים אלו, יחד עם ניסיון רב שצברה החברה, קנו לה מוניטין רב בתחומה ומספר רב של לקוחות מרוצים. 

 

ניסיון העבודה בשטח, הוליד את הרעיון לפתוח מרכז מקצועי לגינון, שייתן מענה מקיף לכל צרכיו של המבקש לעצב לעצמו גינה. העדרו של מרכז כזה באזור ירושלים הוסיף לרצון והוביל להקמת 'משתלת דרך המשי' שהוקמה בשנת 2008, הממוקמת מעט לפני מושב אורה ומעל חוות הסוסים "חוות עומרי".

 

ב"משתלת דרך המשי" אשר משמש כמרכז מקצועי לגינון המספק את כל הפתרונות הדרושים לגינה ולחוץ, קיים מגוון רחב של מוצרים לעיצוב הגינה ועזרים הנלווים לתחזוקה. הקשת הרחבה של המוצרים אותם מציע המרכז ללקוח, מאפשרת לכל אדם למצוא במשתלה מענה. בין אם לאנשי מקצוע מתחום האדריכלות, העיצוב או הגינון ובין אם ללקוח הפרטי חובב הגינון.

הצוות המקצועי שלנו יעמוד לרשותכם ויעזור לכל אחד ליצור את גן העדן הפרטי שלו, במקום הוקמה מחלקה להשכרה ולתיקון כלים מוטוריים. כך שכאן תוכלו, גם אם אין ברשותכם כלים מקצועיים לטיפול בגינה, לשוכרם על בסיס יומי. 

 

 

בפאן המקצועי: תוכלו למצוא אצלנו כלים מוטורים, כלי עבודה ידניים, ציוד השקיה, חומרי הדברה, דשנים, אביזרים לקמפינג, נעלי עבודה, בגדי עבודה ומעבדה מקצועית לתיקון כלים מוטורים. בפאן העיצובי: תוכלו למצוא אבנים וסלעים ייחודיים מכל העולם, כדים דקורטיביים, תאורת גן מעוצבת, בריכות נוי, אבני מדרך בגוונים וצבעים שונים, אבני מסלעה ועוד.

כמו כן, במשתלה תוכלו למצוא את כל סוגי הצמחייה. שתילים עונתיים, שתילים רב שנתיים, תבלינים, מטפסים, עצי פרי, עצי נוי, צמחי בית ועוד.

 

נשמח לראותכם,

צוות "דרך המשי"

מפת הגעה לדרך המשי